Fantasztikusan teljesítettek a magyarok a kolumbiai Világjátékok első maratoni kajak-kenus napján: Csay Renáta és Petrovics Máté aranyat, Kiszli Vanda és Kiss Tamás pedig ezüstérmet szerzett.
A női kajak egyesek mezőnyében Csay Renáta esélyt sem adott a többi versenyzőnek, gyakorlatilag rajt-cél győzelmet aratott. A második helyet Kiszli Vanda szerezte meg.
Kiss Tamás a maratoni kenus mezőnyben ezüstérmes lett. A férfi kajak egyesben Petrovics Máté ült hajóba, és hatalmas küzdelemben maga mögé utasított mindenkit.
Online Zene és Kulturális Magazin



