Címlap » Sport » Világjátékok: dupla arany, dupla ezüst a kajak-kenuban

Világjátékok: dupla arany, dupla ezüst a kajak-kenuban

Fantasztikusan teljesítettek a magyarok a kolumbiai Világjátékok első maratoni kajak-kenus napján: Csay Renáta és Petrovics Máté aranyat, Kiszli Vanda és Kiss Tamás pedig ezüstérmet szerzett.

Ha több látogatót szeretnél, akkor Kattints!

▲ Hirdetés

A  női kajak egyesek mezőnyében Csay Renáta esélyt sem adott a többi versenyzőnek, gyakorlatilag rajt-cél győzelmet aratott. A második helyet Kiszli Vanda szerezte meg.

Kiss Tamás a maratoni kenus mezőnyben ezüstérmes lett. A férfi kajak egyesben Petrovics Máté ült hajóba, és hatalmas küzdelemben maga mögé utasított mindenkit.

Csay Renáta

Csay Renáta remekül versenyzett: a rajttól kezdve az egész női kajak egyes mezőnyt maga mögé utasította.

Scroll To Top