A Barcelona világklasszis kézilabdázójáról sok hír röppent föl, hogy financiális megfontolásból Spanyol színekben lép majd pályára a továbbiakban .
Hétfőn a Thália Színházban került bejelentésre, hogy Nagy László a magyar válogatott tagjaként lép pályára a június 10-én megrendezésre kerülő Norvégia elleni kézilabda vb pótselejtezőn. Nagy, aki a következő évtől a Veszprém mezére cseréli a barcelonai uniformist, egyébként utoljára 2009 június 21-én a Szlovákia elleni Eb selejtezőn játszott a magyar csapatban.
Online Zene és Kulturális Magazin


